Karmy wysokogatunkowe

Psia Polana

Sortuj produkty
sortuj wg :

Skład suchej karmy Psia Polana opiera się na 3 najważniejszych założeniach:

1/ Składniki zwierzęce pochodzą z dobrego źródła i zawsze z tego samego gatunku zwierzęcia. Na przykład jeśli mięso pochodzi z jagnięciny to tłuszcz również. Wiele firm tworzy receptury, w których tłuszcz jest tanim zapychaczem (np źródłem białka zwierzęcego jest kaczka, a tłuszcz dodawany jest wieprzowy - czytajcie etykiety!).

2/ Źródłem węglowodanów są bezpieczne, w pełni hipoalergiczne składniki jak bataty. Nie oszukujmy się - jest to w porównaniu do mięsa zwykły wypełniacz w karmach suchych ale staramy się aby był jak najzdrowszy i najbezpieczniejszy. Dzięki temu zabiegowi mamy dobrej jakości karmę, z dobrym źródłem warzyw i w dobrej cenie. Dla purystów polecamy lekturę na temat diety BARF :)

3/ Suplementacja jest minimalna i ogranicza się w większości receptur Polany do zbawiennych prebiotyków i omega-3 (zwłaszcza w karmach bezrybnych). Jeśli skład karmy jest wysokiej jakości - zawiera wszystko co dobre i potrzebne dla zwierzaka. W tańszych karmach znajdziecie masę sproszkowanych dodatków co wskazuje na niską jakość podstawowych składników.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl